سومین جشنواره آموزشی پژوهشی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران+معرفی نفرات برگزیده

این مراسم در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ ساعت ۱۵ الی ۱۸ در محل تالار الغدیر دانشکده مدیریت برگزار گردید. در ابتدای این مراسم جناب آقای دکتر حسنقلی پور ریاست محترم دانشکده مدیریت ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در این مراسم به دلایل برگزاری جشنواره اشاره نموده و با اعلام این مطلب که آموزش صحیح دانشجویان می تواند پیش زمینه ای برای تربیت پژوهشگران خبره در سطح دانشگاه و جامعه گردد ، بیان داشتند که اهمیت رشته های مدیریت و حسابداری در جامعه به قدری بالا است که در همه سازمان ها های دولتی و خصوصی می توان با تربیت مدیران توانمند ساختار مدیریتی  سازمان ها را اصلاح نمود.

در ادامه جنا آقای دکتر محمد علی شاه حسینی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده مدیریت و جناب آقای دکتر حسین صفری معاون پژوهشی دانشکده به نحوه انتخاب نفرات برگزیده و معیارهای انتخاب آنها در حوزه های تخصصی آموزشی و پژوهشی اشاره نمودند.

در ادامه مراسم جناب آقای دکتر محمد نیلی احمد آبادی رئیس محترم دانشگاه تهران طی سخنرانی خود از آمیخته گی امر آموزش و پژوهش برای موفقیت بیشتر دانشگاه  مطالبی را بیان نمودند.

در پایان مراسم از برگزیدگان حوزه های آموزش و پژوهش در بخش اساتید و دانشجویان با اهدای جوایز و لوح تقدیر ، قدردانی بعمل آمد.

دانلود اسامی برگزیدگان

منبع مطلب: اینجا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*