پایان کارشناسی ارشد من در رشته مدیریت رسانه

پس از دو سال نیم بالاخره توانستم به لطف خدا از مقطع کارشناسی ارشد مدیریت رسانه دانشکده مدیریت دانشگاه تهران فارغ التحصیل شوم. روزهای خوب، سخت، شیرین و تلخ زیادی در این مدت گذشت اما الان که فکر می کنم، همه آن ها گذشت و نقطه ای که الان ایستادم نتیجه مدیریت همان روزها هست.

امروز دوشنبه ۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ جلسه دفاع پایان نامه ام برگزار شد و توانستم با نمره ۲۰ تمام پرونده کارشناسی ارشدم را ببندم. اما پرونده درسخوانی برایم هیچگاه بسته نخواهد شد. درسخوانی در دانشگاه تهران برایم یکی از تجربه های عالی در زندگی ام بود و زندگی در کوی دانشگاه تهران یکی دیگر از این زیبایی ها برایم بود.

افتخار داشتم در مدت تحصیلم در کارشناسی ارشد در کنار اساتید برجسته دانشگاه تهران (دکتر طاهر روشندل اربطانی، دکتر سیدمهدی شریفی، دکتر داتیس خواجه ئیان و سرکار خانم دکتر سمیه لبافی) همکاری های زیادی داشته باشم و تک تک پروژه ها و کارهایی که در آن مشارکت داشتم برایم بهترین بستر آموزشی بود و بسیار چیزهایی زیادی آموختم.

در این مدت همیشه سعی کردم در هر کار و فعالیت علمی هر آنچه در توانم هست را انجام دهم ولی با این حال هنوز باید میزان تلاشم را بالا ببرم. هرچی فکر می کنم لیست بلندبالایی در ذهنم ظهور می کند که مملو از کارهای پژوهشی هست که امیدوارم در آینده بتوانم بر روی آن ها به طور شایسته تمرکز کنم.

همیشه خدا را شاکر هستم که اساتید بسیار خوبی در این دوره داشتم که با تمام وجود از تلاش های بنده حمایت کردند. جناب دکتر طاهر روشندل (استاد تمام مدیریت رسانه دانشگاه تهران) که راهنمای پایان نامه ام بودند و همیشه تشویق هایشان، انگیزه بنده را در درسخوانی و تلاش مستمر چندین برابر کرد. دکتر شریفی که اولین تجریه تألیف کتابم تحت راهنمایی جدی ایشان بود و با تمام وجود برایم وقت می گذاشتند. دکتر خواجه ئیان که من را با دنیای علمی بین المللی آشنا کرد و باعث شدند شبکه ای از روابط علمی در دنیای بین المللی پیدا کنم. خانم دکتر لبافی که از ترم یک به طور جدی تحت نظارتشان بسیار آموختم.

امیدوارم بتوانم سطح تلاش هایم را بیشتر کنم و برای مردمم مفید باشم.

 

4 دیدگاه On پایان کارشناسی ارشد من در رشته مدیریت رسانه

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

*