اولین کارگاه تخصصی آمادگی کنکور دکتری مدیریت رسانه ۹۸ – تهران

 

توضیح:

همانطور که می دانید کنکور دکتری مدیریت رسانه و به طور کلی قبولی در مقطع دکتری رشته مدیریت رسانه بسیار رقابتی است و ظرفیت های قبولی نیز بسیار محدود.

به طور کلی می توان گفت برای قبولی در این رشته نه رتبه و نه رزومه به طور تنها کفایت نمی کنند. بلکه داوطلب هوشمند باید برنامه مناسبی داشته باشد تا در هر دو بهترین نتیجه را بیاورد. این کارگاه، به طور تخصصی و متمرکز به هر دوجنبه می پردازد و در بهترین حالت، نقشه راهی را برای داوطلبان کنکور دکتری ۹۸ ترسیم خواهد کرد. هدف اصلی در این کارگاه، آن است که داوطلب اطمینان خاطر داشته باشد که در یک برنامه ریزی چندماه می تواند در قوی ترین حالت ممکن، خود را برای کنکور و مصاحبه دکتری آماده سازد. سرفصل های کارگاه به طور جزئی در پوستر مشخص شده است.

 

  • ثبت نام فقط به صورت آنلاین و از طریق همین وب سایت انجام می شود
  • این کارگاه در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ (۳ ساعت) تشکیل خواهد شد.
  • محل کلاس در یک موسسه آموزشی حول میدان انقلاب تهران خواهد بود. محل دقیق کلاس، حداکثر تا یک هفته قبل از برگزاری به شماره موبایل ثبت نام کنندگان پیامک خواهد شد. لذا در وارد کرد شماره همراه خود دقت کنید.
  • پس از تراکنش موفق شما، اسمتان به طور خودکار در لیست ثبت نام کنندگان قطعی وارد می شود و نیازی به پیگیری شما نیست.

توجه: ظرفیت این کارگاه کاملا محدود می باشد. پس از تکمیل ظرفیت لینک ثبت نام برداشته خواهد شد و دیگر ثبت نامی صورت نمی گیرد. لذا خواهشمند است در صورت تمایل، فرایند ثبت نام خود را در اسرع وقت تکمیل کنید.

برای ثبت نام قطعی و پرداخت هزینه روی لینک زیر کلیک کنید

  • فقط تا تاریخ ۱ مرداد می توانید با ۳۰ درصد تخفیف در این کارگاه ثبت نام کنید. هزینه ثبت نام با تخفیف، ۱۰۵ هزار تومان، می باشد.
  • ** توجه : از تاریخ ۲ مرداد به بعد هزینه ثبت نام ۱۵۰ هزارتومان خواهد بود.
ثبت نام قطعی و پرداخت آنلاین