دانلود راهنمای جامع کنکور ارشد مدیریت رسانه


شهریور سال ۱۳۹۵، راهنمای جامعی را برای کنکور ارشد مدیریت رسانه سال ۱۳۹۶ تدوین کردم که تعداد بسیار زیادی از داوطلبان آن را تهیه و مطالعه کردند. هم اکنون پس از اعلام نتایج، بازخوردهای بسیار خوبی از داوطلبان عزیز سال های ۹۵، ۹۶ و ۹۷ گرفتم و دوستانی که  طبق راهنما، مسیرشان را رفتند، نتایج عالی و دلخواهشان را توانستند کسب کنند. امیدوارم این فایل جامع، بتواند همچون سال های گذشته، داوطلبان کنکور ارشد سال ۹۸ را به مسیر موفقیت و قبولی در صندلی دانشگاه دلخواهشان هدایت کند.

سعی کرده ام در این فایل به تمام سوال هایی که یک داوطلب ارشد مدیریت رسانه می تواند داشته باشد، پاسخ کامل و کافی داده باشم.

عناوین مورد بحث در این راهنما:

۱. مقدمه

۲. آخه چرا مدیریت رسانه؟

۳. صحبتی با داوطلبان دانشگاه صدا و سیما

۴.  از کی شروع کنم؟

۵. معرفی درس کلیدی

۶. معرفی بهترین منابع

۷. زمان تست زنی

۸. نحوه برنامه ریزی برای مطالعه

۹. رمز رتبه یک شدن

۱۰. درباره بسته ها و آزمون های آزمایشی

۱۱. توصیه های نهایی

 

تقریبا می توانم قول بدهم پس از مطالعه این راهنما، تمام مسیرتان تا دستیابی به موفقیت در ارشد مدیریت رسانه، روشن خواهد شد. توجه کنید که پس از مطالعه این فایل به جرأت می توانم بگویم که هیچ نیازی به مشاوره های حضوری و غیرحضوری در این خصوص ندارید و لازم نیست هزینه های گزاف بپردازید. از آنجایی که در منابع کنکور سال های اخیر تغییر محسوسی ایجاد نشده، همان نسخه برای دانلود خدمت شما ارائه می شود.

این راهنما به صورت تایپی و در ۱۲ صفحه تنظیم شده است. پس از خرید، به صورت آنی لینک دانلود برایتان ایمیل خواهد شد پس در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید.

 

نویسنده: افشین امیدی / رتبه یک ارشد و رتبه یک دکتری مدیریت رسانه / دانشجوی برگزیده دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

مبلغ:‌  ۴۵ هزار تومان

برای دانلود روی لینک خرید کلیک کنید

توجه: پس از خرید ایمیل خود را چک فرمایید. حتما پوشه اسپم را نیز چک کنید.