جزوه دانش مدیریت

جزوه دانش مدیریت، به صورت تایپی و نکته بندی شده می باشد و مباحث مربوط به مبانی سازمان و مدیریت را تقریبا به طور کامل پوشش می دهد. قابل توجه است که این جزوه، شامل مباحث مربوط به رفتار سازمانی (مثل رهبری، شخصیت، نگرش و …) نیست و برای آن باید منبع جداگانه ای خوانده شود. اگر چه اکثر سوال های درس دانش مدیریت در رشته مدیریت رسانه، از مباحث مبانی سازمان و مدیریت بوده است.

 

کسانی که من را می شناسند، می دانند که تاکید روی خواندن منابع اصلی دارم اما می دانم که بسیاری واقعا چنین وقتی را در اختیار ندارند و باید جزوه ی بهینه و مناسبی را مطالعه کنند. نمی خواهم امید واهی بدهم، اما دیده ام و می شناسم کسانی که تنها همین جزوه را مطالعه کردند و مسلط شده اند و توانستند درصد دلخواه خود را کسب کنند و بر روی صندلی روزانه مدیریت رسانه دانشگاه تهران بنشینند.

برای این که تصمیم بهتری بگیرید، بخشی از این جزوه را به صورت رایگان برای دانلود در اختیارتان گذاشتم تا پس از آن، اگر مایل بودید فایل کامل را تهیه کنید. نمونه رایگان را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید.

 

دانلود نمونه رایگان

تعداد صفحات جزوه کامل: ۱۳۱ صفحه

قیمت نسخه کامل: ۲۱۵۰۰ تومان

راهنمای خرید: برای خرید فایل کافیست روی دکمه خرید کلیک کنید. لینک دانلود به صورت آنی برای ایمیلتان فرستاده می شود پس در وارد کردن آدرس ایمیل دقت کنید. همچنین پس از خرید، در صورت مشاهده نکردن لینک دانلود، پوشه اسپم ایمیلتان را چک کنید.